+ 372 5551 0707

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Mullita vesi

 100% looduslik optimaalne mineraalide koostis

 100% looduslikult aluseline

Neutraliseerib happeid

 Tasakaalustab keha pH-d

Detox efekt

Kalorivaba

Suhkruvaba

Et keha saaks paremini omastada toitaineid, vitamiine ja mineraale, peaks vesi olema aluseline. Devin on 100% looduslikult aluseline vesi, mis neutraliseerib happeid loomulikult ning aitab organismil pH tasakaalus hoida. Devin mineraalveest on igapäevaselt kasu ka ülehappsuse ja sellest tingitud kõrvetiste vastu.    

Tervis ja aluseline vesi

Tervise ja hea enesetunde nimel soovitame juua aluselist vett. Väsimus, stress, halb enesetunne, alkoholi tarvitamise põhjustatud pohmelus on tingitud liigsetest hapetest organismis. Elustiil, toitumine ja vanus määravad selle, milline on keha pH-tase. Aluseline vesi saab aidata sinu kehal vabaneda happelistest jääkidest neid neutraliseerides ja kehast välja viies. Tulemuseks on pH-tasakaal organismis, terve ja särav olemine. Devin on sinu organismi tasakaalu alus!

Teaduslik põhjendus

Happe ja aluse tasakaal on inimese organismis väga olulisel kohal. Näiteks vere ideaalne pH-tase on 7,365. See on kergelt aluseline. Iga väiksemgi kõikumine happelisuse poole mõjutab kogu meie organismi. Kui ideaalsest pH-st on kaldutud happelisema poole, väheneb organismi võime omastada toitaineid ning vitamiine ja mineraale. Seetõttu langeb omakorda rakkude energiatootlikkus ja kahjustub rakkude taastumisvõime; nõrgeneb keha võime toota ensüüme ja hormoone; häiritud on ka seedesüsteem ning keha muutub vastuvõtlikuks rasvumisele ja paljudele muudele tervisehädadele. Inimese keha näeb tohutut vaeva liigse happelisuse neutraliseerimiseks, kuid ei tee seda alati parimail viisidel. Nimelt laenab organism aluselisi mineraale luudest ja kudedest, mille tulemusena organism tervikuna nõrgeneb ja loob soodsad tingimused haiguste tekkeks.

Järgnevas loetelus on toodud erinevad terviseprobleemid ja haigused, mille vastu võib Devini aluseline vesi aidata:

 • Migreen
 • Kõrvetised
 • Stress
 • Krooniline väsimus
 • Seedeprobleemid
 • Kõrgvererõhutõbi
 • Artriit
 • Diabeet
 • Halb verevarustus
 • Psoriaas
 • Kõhukinnisus

Jaapanis läbiviidud põhjalikes uuringutes selgus, et aluseline vesi aitab tuua leevendust või ravida eelpool nimetatud haigusi ja terviseprobleeme. Aluselise vee joomine neutraliseerib suu pH-taset, mistõttu parandab hammaste tervist ja suuhügieeni. Eriti oluline on juua vett või loputada suud peale happeliste karastusjookide (nt koolajoogid, spordijoogid, limonaadid, mahlad) joomist, sest magusained ja süsihappegaas on peamised happelisuse allikad. 

 

 

Sport ja aluseline vesi

Soovitame Devinit tarbida ka treeningul. Aitab ennetada vedelikupuudust ja taastada organismis kaotatud mineraalide tasakaalu. Aluseline vesi aitab lihastel treeningust taastuda.

Teaduslik põhjendus

Intensiivse sportimise käigus on organism tihti hapnikuvaeguses nagu kinnise siibriga küdev ahi. Sellistes anaeroobsetes ainevahetuse protsessides tekib suurtes kogustes happelisi ainevahetuse vaheprodukte ning enamikule sportlastest on tuttavad piimhappe põhjustatud valusad lihased. Happeline keskkond tekitab väsimust ja halba enesetunnet, millel on sportlase jaoks, soovitud lõpptulemust silmas pidades, halb mõju.

Sportlasele on tähtis, et taastumine pingutusest oleks võimalikult kiire ja sooritusvõime kestvalt maksimaalne. Aluseline vesi aitabki kaasa kiiremale taastumisele. See tasakaalustab hapnikuvaeguses töötanud keha tekitatud ainevahetuse jääkproduktid. Lihtsamalt öeldes – aluseline vesi aitab neutraliseerida lihastes olevad piimhapped, mis tekitavad valu ja ebamugavustunnet. Pole hapet, pole probleemi!

 

 

Toit ja aluseline vesi

Organismi koormamine hapetega on peaaegu iga elunautiva inimese probleem. Isegi süües tervislikult, vajab inimene aluselisi toiduaineid. Neid aga on vähe ning Devin on suurepärane kaaslane hoidmaks keha pH-tasakaalu.

Kiire elutempoga kaasnevad toitumisharjumused − kohvi, magusa, alkoholi ja happeliste toitude tarbimine − tekitavad happeliste jääkainete tulva. Seda saab neutraliseerida ja organismist väljutada kõige lihtsamalt Devini vee joomisega. Looduslikult aluseline vesi on naturaalseim lahendus võitlemaks tänapäeva inimese toitumisharjumuste negatiivse mõjuga organismile.

Teaduslik põhjendus

Toitudes ebatervislikult ja juues vähe vett, tekivad organismis ainevahetuse happelised jääkproduktid. Tekkinud happed on tarvis kas väljutada ja/või neutraliseerida. Esmalt püüabki organism need väljutada. Kui hapete tulv on liiga suur ja vee tarbimine väike, siis kõike väljutada on raske. Organism hakkab happeid aluseliste ioonidega tasakaalustama. Oluline on teada, et kui organism ei saa neutraliseerimiseks vajalikku kogust aluselisi ioone väljastpoolt, hakkab ta neid võtma organitest ja luudest. Selline protsess mõjub aga organismile tervikuna nõrgestavalt. Aluselises vees olevad HCO3 ja CO3 ioonid tasakaalustavad kahjulikke happelisi ioone ning neid on kerge väljutada.

Liigset happelisust tekitavad:

 • Kohv
 • Magusaga liialdamine
 • Alkohol
 • Rasvased toidud

Devini vett soovitame juua toidukordade vahel, et organism omastaks toidust saadud vajalikud toitained ja aitaks väljutada üleliigseid. 

 

 

Vein ja aluseline vesi

Lõunapoolsetes pikkade veinitraditsioonidega maades on veini kõrval auväärsel kohal vesi. Sama loomulik kui veini joomine õhtusöögi kõrvale, on koos veiniga vee joomine. Organismile on eriti kasulik, kui joomealuselist vett.

Miks? Vein on olemuselt happeline. Veini ja maomahla koosmõjul muutub mao keskkond liialt happeliseks, mis võib põhjustada tervisehäireid. Aluseline vesi tasakaalustab veini tekitatud happelisuse.

Vee joomine veini kõrvale aitab ennetada alkoholi esilekutsutavat vedelikupuudust ja ennetada sellest tulenevat halba enesetunnet, sh peavalu. Samuti langetab vee joomine alkoholi kontsentratsiooni, mistõttu on ka maksale langev koormus oluliselt väiksem. Juues koos veiniga vett, aitame organismil happelisusega paremini toime tulla.

Veini joomise valem: 1 pokaal veini + 1 pokaal Devinit = SUUREPÄRANE ENESETUNNE

 

 

 

  1,5L0,75L1,5L 

  

  LOODUSLIK MINERAALVESI

 

KATIOOIND: ANIOONID:
Na 55.91 F 3.69
Ca 1.30 Cl 2.90
K 0.68 SO4 19.75
  CO3 30.01
  HCO3 64.07
H2SiO3 42.97
Mineraalide sisaldus kokku 226 mg/l
pH 9,56