Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostuinfo

Veebipoe pood.devin.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Aariber OÜ (registrikood 10977776), asukohaga Pärnamäe tee 190, Pärnamäe, Viimsi vald, 74020 Harju maakond.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

1.3 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Pudeli transpordikulude vähendamiseks soovitame vähemalt 4 või 5 plokki.

1.4 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

1.5 Hinnad on toodete juures. Hinnad sisaldavad käibemaksu ja pandipakendi tasu. Hinnad ei sisalda transpordikulusid.

1.6 Transpordikulud Eestis on 3,60 € kuni 10 EUR ja sisaldavad makse. Soome alates 19 EUR. Transport teistesse ELi riikidesse on võimalik, kuid kulud sõltuvad kogustest ja tarnepartneri hinnakirjast. Kui soovid mujale riiki tellida, siis võta palun ühendust devin@devin.ee

 

2. Tellimuse vormistamine 

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Arve saadame 1–5 päeva jooksul.

2.2 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

2.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

2.4 Käsitleme tellimusi tööpäevadel (esmaspäevast reedeni kella 9–16.30). Kui teete oma tellimuse väljaspool seda aega, tegeleme sellega tööajal kõigepealt. Kui meil on küsimusi teie tellimuse kohta, võtame teiega ühendust.

 

3. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Läti ja Leedu. Kui soovid mujale riiki tellida, siis võta palun ühendust devin@devin.ee .

3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. 

3.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 10-15 kalendripäeva jooksul. 

3.4 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. 

 

4. Taganemisõigus  

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul kui kaup ei vasta tellitule. 

4.2 Tellige kindlasti õiged kogused ja tooted, sest üldjuhul me tagastusi ei aktsepteeri. Kui teil on küsimusi või kaebusi, võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel ja proovime leida lahenduse.

4.3 Juhul kui soovite kaupa tagastada, siis lauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

4.4 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

4.5 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

4.6 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

4.7 Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

4.8 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

 

5. Pretensiooni esitamise õigus 

5.1 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

5.2 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

5.3 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

 

6. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

6.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 

6.2 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

6.3 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

7. Vaidluste lahendamine

7.1 Veebipoe kohta kaebuste korral võtke meiega ühendust e-posti devin@devin.ee või telefoni teel+372 5551 0707.

7.2 Kui vaidlust ei lahendata, võib ostja pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Lisateave veebilehtedelt www.tarbijakaitseamet.ee või www.komisjon.ee.

 

Aariber OÜ meeskond soovib teile meeldivat kogemust Devini vee ja tervisliku eluviisiga!